yükleniyor

Hakkımızda

Ceo Bilişim İnternet Teknolojileri olarak gün geçtikçe kendini geliştirmeye devam eden ve deneyim kazanmaya doymayan ekibimizle birlikte, 2019 yılından beri çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz. Bildiğiniz dijital medya ajanslarının yanı sıra orijinal ve gülümseten fikirleri ile siz müşterilerimize hizmet vermekten keyif alıyoruz.

Kurumsal Web Tasarım

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte aynı orantıda internet dünyasıyla olan bağlarımız güçlenmeye devam ediyor. Bunun için de hangi sektör olursa olsun, özellikle reklam amaçlı kullanmak için internet ortamını tercih ediyor. İşte tam da bu adımda, sizleri güler yüz ve sıcakkanlılığımız ile karşılıyoruz. Kurumsal web tasarım, e-ticaret sitesi yahut kişisel web siteleri için size, istediğiniz site tarzına ve sektörünüze uygun olan site tasarımı ile sizleri sonuca ulaştırıyoruz.

Sadece site kurulumu esnasında değil aynı zamanda Google arama motorunda ve dijital medyada, adını kaliteli ve güvenilir bir şekilde duyurarak reklamını yapmak isteyen girişimci müşterilerimize de, destek olmak için elimizi uzatıyoruz.

SEO çalışması yapılmamış bir internet sitesi, reklamı yapılmayan bir ürüne benzer. SEO, internet dünyasında emin adımlarla ilerlemek isteyen her marka ve kişi için olmazsa olmazlar arasında ön sırada yer alıyor. Doğru ve bilinçli yapılan bir SEO çalışması ile adınızın ve markanızın, ilk sıralarda ve daha sık görülmesini sağlıyoruz. Böylece hitap etmek istediğiniz müşteri kitlesine daha hızlı bir şekilde ulaşmış oluyorsunuz.

Dijital dünyada reklam vermek artık her sektörde kullanılan araçlardan biridir. Bunun içinde Google Adwords’ün nimetlerinden faydalanmak en doğru adım olacaktır. Dijital dünyada kullanılan reklam seçenekleri arasında Google Adwords hem daha kaliteli hem de daha sağlıklı sonuçlar verir. Adwords’ü tanımlamak gerekirsek, Tıklama Başına Maliyet (Pay Per Click) temelli bir Google ürünü olduğunu belirtebiliriz. Siz müşterilerimizin belirlediği anahtar kelimeler ile PPC reklamlarının görünürlüğünü artmış olacak ve belirlediğiniz anahtar kelimelerden biri arandığı zaman Adwords üzerinde reklamlarınız daha sık öne çıkmaya başlayacak. Böylece verdiğiniz hizmetin, ürünün yahut kişisel sitenizin tanıtımları, etkili bir şekilde internette görülmeye başlayacak.

CeBilişim İnternet Teknolojileri olarak istediğiniz kriterlere uygun olan sitenizi, size teslim ettikten sonra belli bir süre daha sizinle birlikte adım atmaya devam ediyoruz ve uzun soluklu danışmanlık ve destek hizmeti sunuyoruz. 

Çözüm parmağınızın ucunda.

 

 

Ceo Bilişim İnternet Teknolojileri  

Çerkezköy / Tekirdağ 

 


 

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!