Web Tasarım Fiyatları Ne AralıklardadırBLOG

web-tasarim-seo

 

Web tasarımı yaptırmak isteyenlerin önceliği uygun fiyatlarda olmasıdır. İnternette araştırma yaptığınızda da karşınıza binlerce internet sitesinin çıktığına şahit olursunuz. Yüzlerce ajansın içinde istediğiniz hizmeti alabileceğiniz firmayı seçmek biraz zorlayabilir. Ancak eğer başarılı bir iş yapılırsa siz de başarınıza başarı katarsınız.

İhtiyacınız olandan daha azını ya da ihtiyacınız olandan daha fazlasını yaparak size hem uzun vadede hem kısa vadede ekonomik hasarlar verebilecek web tasarım firmalarından uzak durup, size en uygun olanı kısa sürede verebilecek web tasarım firmalarını tercih etmeniz faydanıza olacaktır.

Fiyatlar neye göre değişir?

Web sitesi fiyatları firmaların belirlediği özelliklere göre değişiklik göstermekte. Kaliteli bir hizmet almak için ajanslarda aradığınız ilk özellik ekonomik tasarımlar yapıyor olmasındansa sizi memnun etmesi gerektiğini hatırlattıktan sonra kriterleri aşağıdaki gibi özetleyebiliriz:

İlk olarak, web tasarım firmaları hizmetleri arasındaki farkın nedenlerinde biri programlama dilleridir. En çok kullanılanlar ise HTML, PHP; ASP; NET; C++, C# ve Coldfusion’dır.

Web tasarımına etki eden bir diğer sebep ise internet sitesinde Flash kullanılıp kullanılmamasıdır. Flash ile yapılan web siteleri daha pahalı olmaktadır. Kullanılan grafiklerin firmanıza özgü ve kurumsal kimliğinizi gösteren özgün bir tasarım olup olmadığı da bir kriterdir.

Açılacak panel ve sayfa sayısı da belirleyici olmakla birlikte, banner ve kampanya oluşturulması tasarım fiyatlarına etki eder. Adwords reklamcılığını kullanılacak ise ücretler değişebilir. Hedef kitleniz, pazarınız ve ürünleriniz de ücretleri doğrudan etkiler.

SEO destek alınması da ekstra fiyat demektir. Eğer kullanıcıları, müşterileri toplamak için veri tabanı kullanmaya ihtiyaç duymayan, pazarlama amacı olmayan basit web sitelerine ihtiyaç halindeyseniz HTML kullanılarak ödediğiniz ücret azaltılabilir.

İstediğiniz şeyi vermeyecekse tasarım fiyat tekliflerinden, en ucuzu yerine en pahalısını tercih etmenin hiçbir faydası yoktur.

 

 

fatih
11.12.2017

web tasarımı konusunda temalar falan baya pahalı bence artık ucuzlama

CEO Bilişim

Bedava ve ücretsiz web sitesi de yapabilirsiniz. Fiyat düşünmek yerine işinize ne kadar katkı sağlayacağına bakmalısınız.

Şenol Aras
11.12.2017

güzel bir içerik olmuş. bloggerhizmetleri.gq 'de bu hizmetleri en iyi ve çok ucuz fiyatlara yapıyor.

ballı soprano
01.12.2017

wordpress için durum değişiyor mu acaba? tema yükleme, türkçeleştirme gibi hizmetleriniz var mı?