Web sitesi ajansı hakkında merak ettiğiniz her şeyBLOG

web-tasarim-ajansiWeb tasarım ajansı internet ortamında harcanan zamanın gün geçtikçe daha çok artması ile ortaya çıkan bir oluşumdur. Artık insanların çok büyük zaman yüzdeleri web sitelerinde gezinti yaparken, akıllı telefonları ile ilgilenirken ya da ihtiyaçlarını karşılamak için internete başvururken geçmektedir. Tabi bu durum da web teknolojileri için bir çalışma alanı doğurmuş ve farklı alternatifler sunarak üretilen projelerin müşteriyle buluşturulmasını sağlayan web tasarım ajansı oluşturmuştur. Yani web tasarım ajansları profesyonel bir şekilde web sitesi tasarım hizmeti veren kurumlardır.

 

                Web sitesi ajansını kimler oluşturur

 

                Birçok kişinin aklına peki web tasarım konusunda hangi hizmetler verilmekte ve profesyonel anlamda müşterilere hangi çözüm olanakları sunulmakta gibi sorular takılmaktadır. Web tasarım ajansı internet ortamında devam ettirilebilen yani sürekliliği olan tüm hizmetlerin birlikte ya da ayrı ayrı olarak üretimini sağlayabilmektedir.

Kurum bünyesinde büyük bir ekip çalışmakta ve bu ekibin içerisinde grafik tasarımcısından web yazılım uzmanına sosyal medya geliştiricisinden internet reklamları yazılımcısına kadar oldukça çeşitli ve gelişmiş mesleklere sahip bireyler bulunmaktadır ve bu profesyonel bir çalışma ortamını oluşturur. Web tasarımı yaparken üzerinde çalışılacak konunun uzmanı ile size yaklaşımlarda bulunmakta, konunun uzmanı olan kişinin denetiminde projedir.

 

                  Ajans hangi alanlarda hizmet sağlar

 

Bir web sitesi ajansı web tasarımı yaparken hangi alanlardaki uzmanlardan yardım alır diye sorarsanız liste şu şekilde açıklanabilir:

  • Web sitesini tasarımı ve yazılımı
  • Logoların tasarlanması
  • Şirketsel kimliğin tasarlanması
  • Banner ve katalog tasarımı
  • İnternet sayfası reklamcılığı
  • Sosyal medyanın yönetimi ve reklamları
  • Google adwords ve Facebook reklamları
  • Arama motorunda optimizasyon sağlanması

fatih
19.10.2017

web sitesi ajandası hakkında baya iyi bir yazı olmuş teşekkür ederim