Ucuz web sitesi oluşturmak için ne yapılmalıBLOG

ucuz-web-sitesiWeb sitesi tasarımı yapılırken nitelikler açısından en mühim basamak sizin ihtiyaçlarınızın karşılanmasına yönelik tasarım ve kodlamaların yapılmasına karar verilmesidir. Kodlamada üç yöntem bulunmaktadır: php, asp, flash action script. Her kodlama kendine has farklı özellikler içermekte ve birtakım pozitif ya da negatif yanlara sahip olmaktadır. Ucuz web sitesi yapan kişi bu programlama dillerinin özelliklerini bilmeli ve buna uygun çalışmalıdır.

                Web sitesini oluşturmak nasıl ve ne kadar zamanda olur

                Html olarak adlandırılan programlama dili ucuz web sitesi web tasarım programlamasında da kullanılmaktadır. Sitenin tasarım ve kodlama basamaklarının tamamı içeriğin çeşitliliğine göre değişkenlik gösteren bir süreçte tamamlanır. Ancak orta seviyede bir web tasarımı yapmak  bir ya da iki hafta arasında kullanıma hazır edilebilmektedir.

                Web sitelerinin teslim süreleri ve ücretlendirmeleri

                Profesyonel ya da kurumsal içeriklere göre web sitesi tasarımlarında farklı fiyatlandırma ve yapılandırma süreçleri görülmektedir.

               Web sitesi ücretleri  ve teslim süresi

               Kısaca paketlerin genel olarak size sunduğu şeyleri bulabilirsiniz. Bu paketlerde ücretleri ve size teslim süresini bulabilirsiniz.

                Profesyonel  web sitesi fiyatları

              Profesyonel siteler çoğunlukla kurumsal orta ölçekli ve kobilerin aradığı tarzda sitelerdir. Bu paket içerisinde içeriği kendiniz değiştirip, yazı ve ürün ekleyip silebilirsiniz.Genel olarak fiyatları 1.000 ile 2.000 tl arasında olmaktadır.

              Flash web site fiyatları

              Sitenizde görselliğe flash animasyonlardan  oluşmasını istiyorsanız bu paket tercih edilmesi gerekir.Fiyatı  750 TL-1.500 TL arasında değişmektedir.

              Ekonomik fiyatlı web site fiyatları

              Ekonomik fiyatlı siteler ise  600 TL ile 1000 TL arasında  değişmektedir. Oluşturulan bu siteler de içerikler müşteri tarafından girilir ve biraz Office uygulamalarını kullanmayı bilmesi yeterlidir.

 

fatih
19.10.2017

gerçekten güzel olmuş ama ucuz site demişsiniz 600-1000 tl demişsiniz bu çok fazla değilmi