SEO Firmaları Sizlerin HizmetindeBLOG

seo-firmalari

Web siteniz ve reklamlarınız daha fazla bireye ulaşsın, tıklanma ve ziyaretçi sayınız artsın istiyorsanız, daha fazla vakit kaybetmeden SEO firmalarının birinden destek almalısınız. Bu firmalar arama motoru optimizasyonu dedikleri uygulama ile sitenizi Google, Yandex gibi arama motorlarında üst sıralara çıkarıyorlar ve popülaritenizi artırarak sizlere güvenilirlik, tanınırlık ve prestij katıyorlar.

Hangi Firmayı Tercih Etmeli?

                Şirketiniz için bir SEO firması seçeceğiniz zaman dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar var. Öncelikle firmanın sizlere verebileceği hizmetleri incemelisiniz. Search Engine Optimization uygulamalarının tümünü müşterilerine verebilen bir firma ile anlaşmakta fayda var. Bunun haricinde analiz ve raporlama kısmına göz atmalısınız. Sizlere vaat edilen raporların periyodunu, kalitesini ve güvenilirliğini tartmalısınız. Firma bu süzgeçlerden geçirildikten sonra referanslarına göz atılabilir. Daha önce kimlerle iş yaptığı ve hangi başarılara sahip olduğu sizlere bir önbilgi verecektir. Son olarak elbette fiyatta anlaşma sağlanmalıdır. Geniş bir perspektiften bakıldığında bu uygulamaya zaten şirketin reklam hacmini yükseltmek yani netice itibari ile daha fazla kazanç elde etmek için başvurulmaktadır. Hal böyle iken arama motoru optimizasyonuna gereğinden fazla para harcamak pek akıllıca olmayacaktır. Peki bu optimizasyon uygulamaları nasıl sürdürülüyor?

Optimizasyon Süreçleri ve Raporlama

                Web sitenizde bulunan kelimelerin analizi, anahtar kelime analizi ve anahtar kelime tavsiyeleri söylenebilir. Sonrasında analizler neticesinde elde edilen verilere göre optimizasyona başlanır. Page Rank denilen sayfa puanının artırılması hedeflenir. Bu hedef ile birlikte aynı zamanda daimi bir kontrol ve takip mekanizması geliştirilir. Ayrıca rekabet içinde bulunduğunuz web sitelerin puanları, durumları, pozisyonları takip edilir. Rakip firmanın reklamlarına ait başarılar ve başarısızlıklar gözlemlenir. Haftalık ve aylık periyotlarla yapılan bu işlemler rapor olarak sizlere sunulur.

 

fatih
12.12.2017

seo çalışmalara ne kadar yararlı ki?

Ceo Bilişim

Anahtar kelimelerinizde siteniz üst sıralara çıkaracak kadar yararlı. Buda size dönüşüm ve satış demektir.