Kurumunuz Ceo Bilişim İle YükselecekBLOG

kurumsal-seoTeknoloji çağında yaşıyoruz. Artık şirketlerin kendi reklamını yaptıkları, geniş çaplı hizmetler sundukları web siteleri var. Bu web siteleri aracılığı ile sanal platformdan işleri yürütebiliyoruz. Fakat web siteniz ne kadar biliniyor? Google sıralamasında kaçıncı sıradasınız? Bu yazımızda sizlere kurumsal SEO hizmetimizden bahsetmek istiyoruz.

Seo Ne İş Yapar?

                Açık konuşmak gerekirse birçok işletme sahibinin aklında bu soru var. SEO ne iş yapar? Açılımının türkçesi arama motoru optimizasyonu diye yapılmaktadır. Dünya üzerinde en çok kullanılan arama motoru olma özelliğini bünyesinde taşıyan Google, kendi bünyesinde bir sıralamaya sahip. Bizler kurumunuzun sahip olduğu web siteyi Google sıralamasında yükseklere çıkarmak için çabalamaktayız. Bunu yaparken web sitenizin içeriğini anahtar kelimeler ile düzenlemekte ve bu anahtar kelimelerin arama motorunda en iyi dereceyi almasını hedeflemekteyiz. Üstelik yalnızca Google değil Yandex ve Bing gibi ünlü ve çok tercih edilen arama motorları için de yapmaktayız.

Size Ne Kazandıracak?

Kurumsal düzeyde ciddi anlamda başarılara ulaşmış Ceo Bilişim olarak web sitenizde verdiğiniz reklamın daha fazla kitle ile buluşmasını sağlayacak. Web siteniz ve içerisindeki bilgiler sanal platformda daha fazla aranır, daha fazla görülür bir hal alacak. Bu sayede reklamınız milyonlarca insan ile buluşacak. Her geçen gün site ziyaretçi sayıcı artacağı için popülerlik ve bir prestij kazanacağınız da aşikar.

Sağladığımız Hizmetler

                Web sitenizin arama motoru optimizasyonuna uygun olup olmadığını kontrol etmekle işe başlıyoruz. Sonrasında anahtar kelime analizleri, anahtar kelime tavsiyeleri ve optimizasyon işlem haritasını belirlemekle yola devam ediyoruz. Page Rank bakımı ve bu popülaritenin artırılması başlıca hedeflerimiz arasında yer alıyor. Üstelik yaptığımız tüm bu işlemler için detaylı bir rapor hazırlıyor ve sizlerin bilgisine sunuyoruz.

MEHMET ÇELİK
23.11.2017

search engine optimization SEO google için temeldir. yazı için emeğinize sağlık.

seydi Altındağlı
03.02.2017

ön rapor hazırlayıp, sitemizin durumu bize anlaşmaları güzel. eksikler varsa düzeltip siteyi seo çalışmasına uygun hale getirip profesyonel ellere teslim etmek insanı büyük stresten kurtarıyor.

Ceo Bilişim

Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz Seydi Bey, işlerinizde başarılar.