Kurumsal SEO Danışmanlığı Hakkında Bilinmesi GerekenlerBLOG

Web sitenizin tıklanma sayısını, günlük ziyaretçi sayısını, sitenizde yer alan reklamın hedef kitlesini artırmak ister misiniz? Cevabınız evet ise sizleri kurumsal SEO danışmanlığı ile tanıştırmak istiyoruz. Bu danışmanlıkta neler var? Size ve işletmenize ne gibi faydalar sağlayacak? İşte danışmanlık hakkında bilinmesi gerekenler.

seo

Google ve Yandex Sıralamasında Yeriniz Ne?

                Ülkemizde en çok kullanılan arama motorları Google ve Yandex, kendi bünyelerinde bir sıralamaya sahipler. Arama motoruna yazdığınız anahtar kelimeye göre karşınıza çıkan sayfalar bu sıralamanın görünen yüzü. Search Engine Optimization diye tabir edilen arama motoru optimizasyonu ile web sitenizi daha popüler, daha kullanışlı ve daha prestijli hale getirebilirsiniz. Bu işin nasıl yapılacağı, kimler tarafından yapılacağı, neye mal olacağı ve size ne kazandıracağı ile ilgili tüm bilgileri sizinle paylaşacak mercinin adı SEO danışmanlığıdır. Hala bir danışmanınız yoksa Ceo Bilişim bir tık uzağınızda.

SEO Analiz Çok Hoşunuza Gidecek

                Bahsi geçen bu işlemler içerisinde işletmelerin en çok beğendikleri uygulama aslında analiz. Analiz uygulamasında yapılan tüm işlemler, uygulamalar, haftalık ve aylık periyotlarla sizlere raporlanarak sunulur. Yalnızca yapılan işlemler değil, rakip sitelerin mevcut sıralamaları, stratejileri hakkında istihbarat bilgileri de sunulur. Bu sayede danışmanınız piyasayı yorumlar, değerlendirir, rekabet içinde bulunduğunuz web sitelerini analiz eder ve size ait işletmenin, web sitesinin çalışmalarına doğru yönü verir. Bu sayede aldığınız risklerde başarılı olma ihtimaliniz artar.

Anahtar Kelime ve Backlink Uygulamalarını Tanıyın

                Arama motoru optimizasyonu kapsamında yapılan anahtar kelime analizi ve backlink uygulamaları sizlerin işine yarayacak. İşlemlerin tamamı ile ilgili kapsamlı bilgi alışverişi yapmak için danışmanınızı bulun. Ceo Bilişim bu konuda deneyimli ve uzman elemanları, piyasayı takip eden dinamikleri ile sizlerin hizmetindedir.

yeniakim.xyz
19.10.2017

sıralamamızı öne çekmek için seo danışmanlığı şart mı peki?

Ceo Bilişim

Google arama ağı sıralamasında üst sıralarda yer almak için Seo danışmanlığı gereklidir. Bu alana yatırım yapmadığınız sürece rakipleriniz sizden önde olur.