Havadan Video & Fotoğraf ÇekimiBLOG

Son yılların yükselen trendlerinden ve muhteşem teknolojilerinden biri olan drone’ları bilmiyor olamazsınız. Küçükten büyüğe herkesin kalplerini fetheden kanını kaynatan teknoloji harikası drone, filmlerde gördüğümüz teknolojilerle yarışacak çapta bir ürün! Öyle ki kumandayla yöneterek havadan video çekimi yapabiliyoruz. Elbette havadan fotoğraf çekimi & video çekimi yapmaya izin veren Drone’ları, kısa süreli ihtiyaçlar için satın almaya gerek yok. Zira kiralık drone hizmeti operatörle birlikte tarafımızdan sizler için sunulmaktadır!Havadan Video & Fotoğraf Çekimi

Helikopterle Havadan Video ve Fotoğraf Çekimi

İşletmelerin tanıtım filmi oluşturmak için drone kiralama hizmetinden yararlanmasını sağlayan drone hizmetleri, profesyonel anlamda havadan çekim gerçekleştirerek görüntülerin eşsiz kalitede olmasını sağlıyor. Eskiden havadan çekim yapmak için yüksek binaların tepesinden zorlu şartlarda çekim yapılır, kaliteli görüntü almak garanti olmazdı. Şimdi ise drone kiralama seçeneğiyle helikopter çekimi yapılıyor, havadan video çekimi & fotoğraf çekimi kısa sürede kaliteli bir şekilde sonuç veriyor. 

Barutlar inşaat
26.12.2017

Tekirdağ Çerkezköy de inşaat firmasıyız drone çekim fiyatı öğrenebilir miyim.

Ceo Bilişim

Fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir.

hepsiforma.com
20.12.2017

dornlarla sanırım artık reklam çekimleri yapılmayacak

Ceo Bilişim

Böyle bir yasa yok kaynak belirtirseniz iyi olur. Drone ile Reklam, dizi, Film çekimi yıllardır yapılmaktadır ve yapılmaya devam edecektir.

webhisto
20.12.2017

Drone kullanmasını bilince gayet faydalı bir teknoloji.

fatih
14.12.2017

dronlar çıktı artık gizli hayat kalmadı.