Google Reklam Verme Hizmetinden Yararlanın, Şirketinizi BüyütünBLOG

google-reklam-verme

Günümüzde her işletme sahibi işletmesini büyütmenin ve daha fazla kazanmanın yollarını arıyor. Bu iş için teknolojiden faydalanabileceğinizi hatırlatmak istiyoruz. Türkiye’nin en çok kullanılan arama motoru Google’ın verdiği reklam hizmeti ile reklamınızı milyonlara duyurabilirsiniz. Nasıl mı? İşte detaylar.

Reklamınızın Yayınlanacağı Yerler

                Bahsettiğimiz Google reklam verme hizmeti anahtar kelime ve arama motoru odaklıdır. Kullanıcının arama motoruna yazdığı kelimelere göre sonuç sayfası gelir. İşte reklamınız bu sonuç sayfasında yayınlanacaktır. Google sizlere iki seçenek sunar. Birinci seçenekte reklamınız sayfasının en üstünde “Reklamlar” etiketi ile yayınlanacaktır. İkinci seçenek ise “Reklamlar” etiketi olmadan, direk web sitenizin arama sonuç sayfasında yer almasıdır. Bu şekilde yayınlanacak bir reklam için birinci sırada olmanız vaat edilmez fakat birinci sırada olmanız zor değildir. Yapılması gereken tek şey anahtar kelime olarak seçtiğiniz kelimeleri doğru bir şekilde seçmek ve nokta atışı yapmak. Bu şekilde yapılırsa Google’a yazılacak anahtar kelime web sitenizde yer alan anahtar kelime uyumluluk gösterecek, sistem bu ikisini alakalı tanımlayacak ve web siteniz en üst sırada yer alacaktır. Anahtar kelime seçimini nasıl yapacağım diye telaşlanmayın. Google sizlere bu konuda da yardımcı oluyor. Google sizlerin seçtiği anahtar kelimeleri kontrol ediyor, uyumluluğunu denetliyor ve şayet olumsuz görürse sizlere anahtar kelime tavsiyesinde bulunuyor.

Bütçeniz Sizin Kontrolünüzde!

                Ödemelerinizi tıklama başına maliyet esası çerçevesinde yapacaksınız. Sizlere tanımlanmış günlük bütçe ile popülerliğinizin arttığı zamanlarda dahi ödemelerinizi kontrol altına alabileceksiniz. Bunun yanında günlük bütçeyi %20 aşma payı bırakılarak reklamımızın ve sitenizin kesintiye uğramaması da sağlanmaktadır. Sizler de Google Adwords dünyasına girin, milyonlarca insanla iletişime geçin. Web siteniz tıklansın, tıklandıkça şirketiniz büyüsün. 

Hasan BB
24.11.2017

Google reklamları ile ilgili güzel bilgilendirme...