Google Adwords İle Çok KazanabilirsinizBLOG

google-adwords-seoİşletmenizi büyütmek ve kazancınızı katlamak ister misiniz? Cevabınız evet ise sizleri Google Adwords ile tanıştırmak istiyoruz. Şirketinizin isminin ve verdiğiniz reklamın bir tıklama ile milyonlarca kişiyle buluşmasını sağlamak için ihtiyacınız olan tek şey bu.

Reklamınız Nerede Yayınlanacak?

                Herhangi bir kelimeyi Google arama motoruna arattıktan sonra çıkan sayfanın üstünde veyahut altında gözükecektir. Bu şekilde gözükecek etikette ek olarak “Reklamlar” yazısı bulunacaktır. Bireyin arama yaptığı kelime ile ilgili, uyumlu reklamlar çıkacağı için tıklanma ihtimali çok yüksektir. Bunun haricinde reklamınızın yayınlanacağı bir diğer şekil organik arama sonuçları dediğimiz arama sonuçları sayfasının orjinalinde çıkacaktır. Bireyin Google’da yaptığı arama ile ilgili doğrudan alakalı ve uyumlu içeği barındıran web siteleri otomatik olarak ilk sıralarda yayınlanmaktadır. Arama moturuna yazılan anahtar kelime web site ile ne kadar uyumlu olursa site o kadar üstte görünecektir. Bahsi geçen bu reklamda web siteniz ön plana çıkacaktır ve “reklam” etiketi gözükmeyecektir.

Yapılan İşlemler

                Adwords ile yalnızca reklam verme işi değil başka hizmetler de alabilirsiniz. Örnek vermemiz gerekirse sistem tam manası ile mantıksal ilerlemektedir. Sistem öncelikle reklama ayırdığınız bütçeyi kontrol eder. Sizler için doğru anahtar kelimeleri seçmeye yardımcı olur ve size teklifler verir. Yapılan bu işlemlerden olumlu sonuç alınana kadar takip ve kontrole devam eder.

İşleri Büyütmek Sizin Elinizde!

                Birçoğumuz işleri büyütmek istiyoruz ve bunun için gecelerimizi uykusuz geçiriyoruz. İşleri büyütmenin en kolay yolu biliyoruz ki reklam vermek. Bu reklamı dünyanın en çok kullanılan arama motoru Google’da verirseniz şayet; işleriniz daha hızlı ilerleyecek ve daha iyi neticeler verecektir. Kurumunuzun ve reklamınızın kısa sürede milyonlarla buluşmasının belki de tek yolu Google!

ordunaryus
11.11.2017

bu iş biraz karışık kendi sözleşmeni filan istiyor bir kaç denedim olmadı.

Ceo Bilişim

Google Adwords konusunda firmamızdan danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.