Devrin Haber Kaynağı Mobil Uyumlu Sitenizden, 4.5 Hızıyla Ulaşılır OlunBLOG

4.5G-hizli-internet-Mobil-uyumlu-internet-sitesi

Dijital medya her saniye gelişmeye devam ederken, siz de bu mecrada adınızı duyurmak istiyorsanız, uymanız gereken kurallar var. Bu kurallar internet dünyası gelişmeye devam ettikçe, bu gelişmeyle doğru orantılı belirginleşmeye devam edecektir. Bahsettiğimiz kurallar yazılı kurallar değiller ancak dediğimiz gibi dijital medyada var olmak için uygulamanız gerekiyor.

Öncelikle akıllı telefonlar çıktığından beri artık sadece evde ya da iş yerinde değil istediğiniz her an internete girebiliyorsunuz. Bu devirde akıllı telefonunda internete girmemek, gerçekten zor bir duruma sürüklüyor insanı. Sebebi ise sadece ülkemizde değil dünyada olan biten her şeyden uzak kalmış oluyorsunuz. Tabii ki zorunluluk değil ancak olmazsa olmazlar arasında diyebiliriz. Nisan ayının 1’inde gündeme bomba gibi düşen 4.5G hızlı internet ise son günlerin olmazsa olmazları arasında ilk sırada yer almayı başardı. 4.5G, akıllı telefonunuz üzerinden girdiğiniz her sayfayı, uygulamayı yani internet ile çalışan her şeye çok daha hızlı ulaşmanızı sağlıyor. Artık akıllı telefonunuzdan, dilerseniz takılmadan film dahi izleyebilirsiniz.

4.5G Hızlı internet

Hal böyle olunca yani dijital medya gelişiyor ve ardından da akıllı telefonlarda kullanılan 4.5G hızlı internet var olunca, yine bir olmazsa olmaz sitenizin, mobil uyumlu bir internet sitesi olması. Mobil uyumlu internet sitesi demek, bilgisayar ekranında gördüğünüz web tasarımlı sitenizin, akıllı telefon ekranında da düzenli ve temiz bir şekilde tasarlanmış olması.

Fark etmişsinizdir ki, bazı internet siteleri akıllı telefondan girince ekran genişliği açısından kişiye zorluk yaşatabiliyor. Ancak internet sitenizin tasarımını özellikle mobil uyumlu bir internet sitesi olmasını isterseniz, hedeflediğiniz kitle sizin sitenize, akıllı telefonundan girdiği zaman herhangi bir zorluk çekmeyecek ve sitenizde keyifle dolaşmaya devam edecektir.

Şöyle düşünün; internet sitenizin tasarımı için bütün koşullar sağlandı, kaliteli ve güvenilir bir şekilde reklam kampanyaları düzenlenmeye başlandı. Siteniz yayında! Ancak daha fazla kişiye ulaşmak istiyorsunuz, organik reklam yapmak istiyorsunuz. Sitenizin varlığını daha çok insana duyurmak istiyorsunuz. İşte burada özellikle sitede bulunan makaleler üzerinden çalışmanız gereken konu ise SEO uyumlu makale yazımı olacaktır. SEO uyumlu makaleler ve site sizin, Google arama motoru üzerinde daha kolay ve ilk sayfada, ilk sıralarda yer almanızı sağlayan çalışmadır.

Yani toparlamak gerekirse, internet sitenizin her şeyi tamam ve ulaşmak istediğiniz hedef kitleye artık 4.5G hızlı internet sayesinde daha kolay ulaşabileceksiniz. Aslında onlar size daha kolay ulaşacak, bunun içinde yapılması gereken temel taşlar; dikkat çekici bir web tasarım ve SEO uyumlu bir çalışmaya devam etmek. 

internettenparakazanma
31.08.2017

Ben 4,5 G ye henüz geçemedim. Daha yeni yürüyoruz. Koşmayalım hemen.

ahmet
30.08.2017

Merhaba ben Ahmet paylaşımin çok güzel olmuş tesekurler ederim devamı ni diliyoruz.

bilen cevaplasin
31.05.2017

mobil uygulama yaptıracak ilerde sizinle işimiz olabilir